قوامین و توافقات

 • شرایط استفاده از خدمات اسنپ‌عکس
  بدلیل آنکه ارایه سرویس های اسنپ عکس بر مبنای استفاده کاربران از کارتهای بانکی میباشد، لذا کلیه افراد که مجاز به استفاده از این گونه کارتها میباشند، واجد شرایط استفاده از خدمات سایت ما نیز هستند و کاربر با خرید از سایت ما تایید میکند که واجد شرایط کلی(سن و…) میباشد.

 • تصاویر ارسالی کاربران
  ما (اسنپ عکس) فقط تصاویر شما را با کیفیت عالی چاپ، بسته بندی و ارسال می نماییم. لذا مسئولیتی در قبال محتویات تصاویر نداریم.
  تمامی مسئولیت ها از قبیل مالکیت معنوی، مجوز استفاده و تطابق آن با قوانین حاکم بر کشور بر عهده سفارش دهنده است.

 • ذخیره سازی تصاویر
  سیستم نگهداری و ذخیره عکس در اسنپ عکس علاوه بر ارایه خدمات عالی و بی نقص ،حفاظت از اطلاعات و تصاویر شما نیز میباشد، با توجه به ماهیت تکنولوژی بهترین راه حفاظت از تصاویر شما عدم نگهداری بی مورد این تصاویر بر روی سرور های ماست. ما بعد از چاپ عکس های شما و تحویل به شما ، فقط به مدت هفت روز برروی سرور به جهت رفع مشکلات احتمالی نگه داری میشود و سپس از روی سرور حذف می گردد.

 • ارسال سفارشات
  سفارشات شما بعد از پرداخت و تایید آن، طی مدت 1-2 روز کاری آماده و به واحد ارسال مرسولات ارجاع داده میشود.
  سفارشات پس از آماده سازی و تحویل به پست، توسط پست پیشتاز به مقاصد آن در سرتاسر ایران ارسال میگردد.
  سفارشات با مبلغ بالای 150 هزار تومان، به صورت رایگان و زیر مبلغ مذکور با توجه به وزن محموله و استان مقصد هزینه پستی آن محاسبه میگردد.

 • حریم خصوصی
  در اسنپ عکس برای آسودگی خاطر کاربران، ما هیچ گونه محتوایی از کاربران را پس از گذشت هفت روز نگاه داری نمیکنیم. فناوری اطلاعات با تمامی پیشرفت هایش همچنان رخنه پذیر است. گرچه ما تمامی پارامتر های امنیتی را طی مدت هفت روزه نگاه داری تصاویرتان رعایت میکنیم، اما پس از گذشت این هفت روز، تصاویر شما به صورت غیر قابل بازگشت از سرور های ما حذف خواهند شد.
  همچنین اطلاعات ارتباطی شما مانند ایمیل و تلفن به صورت محرمانه نزد ما به امانت میباشد. ما متعهد به حفظ این اطلاعات به صورت محرمانه هستیم.

 • شرایط بازگشت وجه
  در صورت وجود هرگونه ایرادی پس از تحویل سفارش، می توانید طی مدت هفت روز  با ایمیل و یا تلفن های موجود در قسمت “تماس با ما ” تماس بگیرید.

 • گارانتی کیفیت عکس
  ما در اسنپ عکس از بهترین کیفیت جوهر چاپ و بهترین کیفیت کاغذ در تولید محصولات استفاده می کنیم، بنابراین برای تضمین کیفیت چاپ ما تا 1 سال گارانتی کیفیت عکس را ارائه می نماییم . در صورت افت کیفیت چاپ قبل از 1 سال، اسنپ عکس کلیه هزینه های چاپ تصاویر شما را مرجوع می نماید و به عنوان خسارت مجددا تصاویر شما را به صورت کاملا رایگان چاپ می نماید .
فهرست